O mnie, moje zdjęcie

Witam Ciebie w moim Nitulkowym świecie!

Mam na imię Ula – do niedawna zawodowy rękodzielnik, a obecnie producent sznurka bawełnianego plecionego. Wraz z mężem dwoję się i troję, aby Naszym Klientom zapewnić najlepszy produkt i obsługę.

Na szydełku i drutach tworzę od kilkunastu lat, najpierw całkiem hobbystycznie później z coraz większą intensywnością, aż przyszedł moment, że zapragnęłam mieć swój własny sklep ze swoimi wyrobami.

Początkowo robiłam tylko koszyki dla moich dzieci – bo nie podobały mi się te plastikowe czy ratanowe, z czasem moja kreatywność przerodziła się w kilkadziesiąt różnych projektów, więc zmieniałam materiały, kolory i wzory. Praktycznie każda osoba z naszej rodziny jest testerem jakiegoś produktu, aby mieć pewność, że to co zrobię jest nie tylko dobre, ale też trwałe. Bo produkt ma być na lata, a nie tylko do końca lata. Ta sama dbałość o jakość towarzyszy mi przy produkcji sznurka.

W sklepie znajdziesz sznurki 3 i 5 milimetrowe w ponad 60 różnych kolorach i w kilku różnych długościach. W kategorii „Rękodzieło” znajdziesz również elementy wystroju wnętrz oraz wiele różnych dodatków modowych jedynych w swoim rodzaju.

Staramy się ciągle rozwijać i mam nadzieję, że już w niedługiej przyszłości do grona naszych produktów dołączą również sznurki poliestrowe oraz dodatki rękodzielnicze.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Shopping Cart
Scroll to Top